Autor Wątek: Pytanie odnośnie ustawień fibonacciego wg Grzegorza Moskwy ;)  (Przeczytany 1205 razy)

piotrk8210

• Jestem nowy
  • Newbie
  • *
Witam mam pytanie czy istnieje możliwość podpowiedzi jak ustawić ustawień fibonacciego żeby ładnie rysowały SL TP1-4, i w których miejscach zaznaczać - z tego co widziałem to od końca świecy która zamyka się pod chmurą do płaskiego Senkou Span B. 

piotrk8210

• Jestem nowy
  • Newbie
  • *
Odp: Pytanie odnośnie ustawień fibonacciego wg Grzegorza Moskwy ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2018, 15:36:07 »
I drugie pytanie jaki wskaźnik indykator do metatrader4 najlepszy do wyznaczania (pokazywania) okresów i zasięgu fal (na filmach Grzegorza Moskwy widziałem taki po japońsku lub chińsku fajny dodatek)pozdrawiam

bazylisheq

• Jestem nowy
  • Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2018, 09:40:32 »
wchodzisz we właściwości wskaźnika fibo, kasujesz wszystko i dodajesz nowe poziomy, 0, 1,2,3,4,5 a z boku możesz sobie je opisać (zero jako sl, 1 jako wejście itp), a odnośnie fal to masz temat ze wskaźnikami na forum.

investovanie

• Jestem nowy
  • Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2018, 15:52:41 »
I drugie pytanie jaki wskaźnik indykator do metatrader4 najlepszy do wyznaczania (pokazywania) okresów i zasięgu fal (na filmach Grzegorza Moskwy widziałem taki po japońsku lub chińsku fajny dodatek)pozdrawiam

Plik Excel jest razem z kursem Advanced od Grzegorza i jest po japońsku.
W tych filmach też jest wyjaśnione odnośnie Fibo.

piotrk8210

• Jestem nowy
  • Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2018, 18:30:31 »
Dziekuje za odpowiedzi jestem tu jak i zarazem z ichimoku nowy w sumie pozdrawiam

beethovenchess

• Jestem nowy
  • Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2018, 19:20:18 »
wchodzisz we właściwości wskaźnika fibo, kasujesz wszystko i dodajesz nowe poziomy, 0, 1,2,3,4,5 a z boku możesz sobie je opisać (zero jako sl, 1 jako wejście itp), a odnośnie fal to masz temat ze wskaźnikami na forum.

Witam

Czy odległości SL, 1,2,3, TP=4 są równe (proporcjonalnie jednakowe) czy  tak jak u Fibonacciego SL =0%, 1=38,2%, 2=50%, 3= 61,8%, TP(4) =100% ???

LJZ

• Jestem nowy
  • Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2018, 21:26:50 »
Równe