Day-Trading oraz Scalping > Scalping

niko100 - M1M5 na EURUSD

(1/1)

niko100:
Cześć wszystkim, postanowiłem założyć temat w którym będę opisywał swój trading na EURUSD. Gram na interwałach M1 i M5 i na zmianę zarabiam i tracę. W tym temacie chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami; w końcu wszyscy jesteśmy tutaj by być lepszymi traderami. Postanowiłem zacząć z najmniejszym depozytem 10CHF i opisywać sukcesywnie co się dzieje z moim kontem.

Dawid Toma:
Cześć Jestem Dawid ze skypa może mnie kojarzysz.

I jak idzie? Są jakieś wejścia?

niko100:
Nie jestem wtajemniczony do żadnej grupy na skype, niestety nikogo kompletnie nie kojarzę tu na forum <poza Grzegorzem Moskwą, i ze środowiska Ichimoku podglądałem grę Samczyka od czasów gdy wrzucał pierwsze filmy na yt) zdecydowałem zrobic sobie przerwę od tradingu do 7-10 września ze względu na poprawki na studiach. Ale mam zamiar w tym czasie zamiast 10CHF wrzucić 100CHF i zagrać powaznie bo do tej pory bawiłem sie małymi kwotami. Raz udało mi się zrobić w 4 dni z 15$ aż 258$ ale to raczej potęga lewarka i ciasne SL mi pomogło. Zobaczę jak będę się czuł i zarządzał kapitałem większym niż normalnie. Póki co wątek będzie raczej martwy, ale go nie porzucę bo podchodze do tradingu poważnie i nie chcę aby inne sprawy mnie rozpraszały.

Krzysztof Hossa:
Przykład zagrania z M1 na dojście i odbicie od strefy oporu z M5

Dawid Toma:

--- Cytat: Krzysztof Hossa w Wrzesień 01, 2015, 19:51:46 --- Raz udało mi się zrobić w 4 dni z 15$ aż 258$ ale to raczej potęga lewarka i ciasne SL mi pomogło.

--- Koniec cytatu ---No to ładne buty :D Wklej jakieś zagrania z tego rajdu jak możesz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej