Day-Trading oraz Scalping > Scalping

USDCAD

(1/1)

Radek_S:
Wejście po danych. Liczyłem, że będzie podobny impuls jak na kiwi czy kangurze. Skończyło się na małym skalpie, więc tutaj wrzucam obrazek. Parę pipsów wpadło, ale nie o to chodzi. Chciałbym zwrócić uwagę jak działa ichimoku, bez względu na tf. Nie namawiam do gry na m5, ale dla osób mniej cierpliwych, które dopiero poznają ichimoku polecam do obserwacji.

Adluer:

--- Cytat: Radek_S w Wrzesień 05, 2015, 08:47:37 ---Wejście po danych. Liczyłem, że będzie podobny impuls jak na kiwi czy kangurze. Skończyło się na małym skalpie, więc tutaj wrzucam obrazek. Parę pipsów wpadło, ale nie o to chodzi. Chciałbym zwrócić uwagę jak działa ichimoku, bez względu na tf. Nie namawiam do gry na m5, ale dla osób mniej cierpliwych, które dopiero poznają ichimoku polecam do obserwacji.

--- Koniec cytatu ---

Widziałem tego samczyka filmy z 2014 i 2015 roku i tam nawet na filmie zostało powiedziane że wyjście z pozycji na podstawie kijunsen przy małych przedziałach czasowych to katastrofa i nie ten system gry. Wejście było ciekawe ale jeszcze można było troszkę wcześniej wejść. Doskonałe zdjęcie porównujące zysk do straty kierując się linią kijun. Szkoda że tak mało wyszło.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej