Autor Wątek: Mała prośba...  (Przeczytany 704 razy)

traderjarek

• Newbie
  • *
Mała prośba...
« dnia: Styczeń 06, 2019, 14:17:28 »
Witam!
Jakiś czas temu zainteresowałem się Ichimoku i oglądałem kilka filmow Pana Grzegorza. Mam zamiar w przyszłym tygodniu zakupić ksiazke Pana Moskwy, dlatego puki nie przerobie lektury nie będę zadawać pytan odnośnie Ichimoku. Mam jedynie dwa pytania ogolne

1) Na ktoryms filmiku PAn Grzegorz mówił, ze pod jakims adresem do sciagniecia jest wskaźnik ichimoku skonfigurowany dokładnie tak jak on nam prezentuje (kolory i inne). Może ktoś podać link?

2) Orientuje się może ktoś czy jest do ściągnięcia jakiś darmowy dodatek do MetaTradera, który działał by podobnie do testu strategii na MT. Czyli ustawiam zakres dat, podaje instrument i interwał. Następnie daje start i wykres mi się rysuje. Chodzi o to ze mogę sobie przyspieszyć lub zwolnic a nawet zatrzymać, przeanalizować sytuacje, jakieś linie nanieść i puścić rysowanie wykresu dalej. W tej chwili na teście strategii jak wrzucę pusty skrypt strategii , działa mi tak jak chce z jednym tylko niuansem. Nie mogę po zatrzymaniu ruszyć ponownie, bo wykres rysuje się od początku! Wiem ze są jakieś płatne wypasione dodatki (nawet widziałem na YT) gdzie można wystawiać zlecenia, zlecenie oczekujące itd. ale mi wystarczy samo to co opisałem , czyli żebym ustawił zakres dat, interwal, instrument a następnie mógł zatrzymywać i ponownie włączać i oczywiście rysować linie na rysującym się wykresie. Może jest cos darmowego?
Pozdrawiam

suppiluliumas

• Jestem nowy
  • Newbie
  • *
Odp: Mała prośba...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2019, 14:39:43 »
1) po zakupie książki dostaniesz ten wskaźnik w pakiecie

2)do testów investio strategy tester lub fxblue

traderjarek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2019, 23:05:44 »
Dzieki za odp. :)  investio strategy tester w wersji pierwszej całkowicie spelnia to o co mi chodzilo. Czytajac dokumantacje dowiedziałem się ze...… eeeee trzeba dopilnować żeby poszerzyć w pionie  okno testu strategii. Wtedy pojawia się fajny suwak który spowalnia mi budowanie swieczek ehhhhhhh wstyd, ale po dluuuuugim czasie ponownie zaczynam  z MT4  :P
pozdro

bjuadams

• Jestem nowy
  • Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2019, 09:15:06 »
A tak trzeba w pionie sobie tam po przestawiać żeby było widać cały interfejs.A tak ode mnie odnośnie testowania strategi to strata czasu chyba że się uczysz wyłapywać sygnały czy działania itd.A strata czasu dlatego że to co było nie przygotuje ciebie na to co będzie.Mało tego po ostatnim roku stwierdzam że strategia mi odpowiada ale bez analizy fundamentalnej to nic się nie uda uhandlować na dłuższą metę być profitowym.No ale to tylko moje zdanie a tutaj link do portalu gdzie dziele się moimi spostrzeżeniami na temat sentymentu intraday np.dla sesji europejskiej lub usa.A moje konto wskazuje co innego bo nie potrafię brać tp w odpowiednim czasie lub handluje z nudy albo sprawdzam jakieś głupie pomysły na koncie real....Link do mojej ostatniej analizy która okazała się być trafna.
https://tradingdot.com/pl/?apsp=H9LT7919PEWA88SR
Broker którego polecam regulowany i ma mnóstwo opcji takich jak social trading lub handel crypto i portfele.
https://app.nagatrader.com/register?refcode=cvjava